KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

Enerji Maliyetlerindeki Artış Nedeniyle Fiyat Güncellemesi - MarkaHost

markahost.com.tr

Duyuru!

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Son zamanlarda artan veri merkezi maliyetleri ve enerji fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle, hizmetlerimizin sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla fiyatlarımızda revizyona gitmek zorunda kaldık. Bu değişiklikler, 10 Temmuz 2024 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Yaklaşık bir yıldan uzun süredir sizlere herhangi bir fiyat artışı yapmadan hizmetlerimizi sunuyorduk. Ancak, son zamanlarda oluşan enerji maliyetleri bizi doğrudan etkilemiş ve bu fiyat artışını yapmak zorunda bırakmıştır.

Yeni fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için mevcut hizmetlerinizin erken yenilemesine özel fırsatlar sunuyoruz. 10 Temmuz tarihine kadar hizmetlerinizi uzun süreli yenileyebilirsiniz.

Hosting, Reseller Hosting, Sanal ve Fiziksel Sunucu, IP Hizmetleri ve Lisans Hizmetleri kapsamında %40 ile %70 arasında artış olacaktır.

İletişim

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür eder, her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sorularınız için biz her zaman buradayız. Teşekkür ederiz!

Saygılarımızla,
MarkaHost Ekibi

Bu e-posta Markahost üzerinden bilgilendirme amacıyla gönderilmiştir. Lütfen bu e-postayı yanıtlamayınız. Siparişinizle ilgili konular için sitemizde bulunan Canlı Yardım üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

MARKAHOST TELEKOMÜNİKASYON VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ATAKÖY 7-8-9-10.KS.MH.Ç.ÇEŞME E-5 Y.YOL CD.AT.T.A N:20/1/70 BAKIRKÖY
Mersis No:0612-1498-9460-0001