KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

Hakkımızda

Firmamız yıllardır sektörün içerisinde en hızlı çözümler, çalışmalar üretmekte birlikte müşteri memnuniyeti için 7/24 ekipleriyle anında müdahaleler sağlayarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Profesyonel ve kurumsallık anlayışı içerisinde olan firmamız teknik destek, temsilciler dahil olmak üzere pekçok çalışanıyla hizmet sunarak, kalitesinden ödün vermeden kendini geliştirerek devam etmektedir.

Hızlı ve güçlü alt yapı desteği, kendine özgü teknik ve tasarım, yüksek performanslı hizmetleriyle müşterilerinin isteğinin doğrultusunda hizmet vermektedir. Kurumsal kimliğinden taviz vermeden kaliteyi en iyi şekilde sizlere sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri potansiyeli odaklı çalışan firmamız, en uygun fiyatlarla Türkiye'nin en hızlı ve yüksek performanslı hizmetlerini sunmaktadır. Dünya üzerinden de pekçok ülkeye hizmet vererek, kendini daima geliştiren, güçlendiren ve müşterilerine hizmet açısından yansıtan bir firma kimliğine sahiptir.

Misyonumuz

Markahost, kurumsallığı, teknik ve destek ekipleri başta olmak üzere her bir çalışanıyla birlikte 7/24 anlık çözümler, şeffaflık ve memnuniyet orantılı şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Gelecekte de dünya da daha çok ülkeye hizmet sunmak, %100 Müşteri memnuniyeti garantisi, hizmetlerimize yenilerini ekleyerek, kendini sürekli güncelleyen, geliştiren firmamızı daha fazla ilerleterek, gelecek hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

MARKAHOST

Türkiye'nin En Güçlü Barındırma Hizmetine Güvenebilirsiniz

Modern hayatın ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirinden donanımlı servislerimizle hizmetinizdeyiz.

...

Tutku

Markahost, yıllardır sektöre yön vermek üzere 7/24 kesintisiz hizmet kalite ve anlayışı içerisinde olarak hizmet sunmaktadır. Markahost her bir personeli deneyimli, başarılı kişilerden oluşmaktadır. Bu sebepten ötürü de işimizi tutku ve özveriyle yerine getirerek sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Biz hizmet verirken, müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşım, hassasiyeti benimseyerek, işimizi tutkumuza dönüştürerek sürekliliğini arttırmaktayız.

...

Destek Önce Gelir

Markahost, sınırsız hizmet sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak kaliteli ve sorunsuz hizmet sunuyoruz. Teknik ekibimizle gece gündüz 7/24 destek sağlıyoruz ve müşterilerimizin sorunlarını en hızlı ve kolay şekilde çözüyoruz.

...

Detaylara Dikkat

Markahost olarak yaşanan her sorunda, hızlı çözümlerle sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz. Her detayı en ince şekilde değerlendirip, inceleyip, gözetim yaparak, her detayı gözden geçirmekteyiz.

...

Parça Kaydı

Müşterilerimizin birinci sınıf destek için bize prim ödediğine saygı duyuyoruz ve teslim etmeyi hedefliyoruz Destek masamızda RedHat, VMware, Microsoft, Brocade ve Cisco sertifikalarına sahip mühendislerin yanı sıra hiçbir sertifikası olmayan ancak bir şekilde her şeyi kendi başlarına öğrenmeyi başaran birkaç mühendisden yardım alacaksınız.

...

Bağımsızlık

Markahost kurumsal bir firma anlayışı, bünyesinde pekçok çalışan bulunduran bir firmadır. Türkiye'nin en kaliteli ve sorunsuz hizmetlerini sunmaktadır. Markahost %100 bağımsız olarak hareket etmekte olup, hiçbir kurum, kuruluş, kişi, şahıslara bağlı değildir. Tamamen kendi bünyesinde hareket ederek hizmet sunmaktadır.

...