KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

2.000
(Tek Sefer)

SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.4 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Kapıda Ödeme Özelliği

Müşterilerinize kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği sunabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Ne kadar çok ödeme imkanı o kadar çok müşteri demek, havale ile de ödeme alabilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Sitenize hiç bir ek ücret ödemeden dilediğiniz dili ekleyerek her ülkeye özel kendi dillerinde hizmet verebilirsiniz. 65 farklı dil imkanı sunar

Çoklu Mağaza(multistore) Özelliği

Çoklu dükkan özelliği ile isterseniz farklı alan adında(domain) isterseniz alt alan adı(sub domain) tek database'e(tek yönetici paneli) ile tüm sitelerinizi yönetebilirsiniz.

Tüm Tarayıcılara Uyumlu

Websiteniz internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex tarayıcı, geliyoo browser dahil tüm tarayıcılarla tam uyumlu çalışır.

B2B Bayi Altyapısı

Multistore özelliği ile entegre kullanarak bayilikler verebilir veya bayi müşteri grupları için toptan satışlarınıza özel bayi indirimi uygulayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu & Responsive

Öne çıkan en önemli özellik responsive yani mobil cihazlar ile uyumlu olması, müşterilerinize kolay alışveriş imkanı sunabilmenizi sağlar.

Tek Edilmiş Sepet Bildirimi

Sepette bırakılan ürün hakkında hatırlatma e-posta bildirimi gönderen sistem PrestaShop içerisinde ücretsiz olarak gelir.

Favori Ürünlerim Sistemi

Müşterileriniz beğendikleri ürünleri favorilerim alanına ekleyerek kayıt altında tutabilir, daha sonraki girişlerin bu ürünleri satın alabilir veya takip edebilirler.

İstatistik ve Raporlama

Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Satış ve ürün raporları ile satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.

Ürün Karşılaştırma

Ürün karşılaştırma sistemi sayesinde müşterilerinize birden fazla ürün arasında kıyaslama ve daha kolay seçimler yapabilmerine olanak sağlayabilirsiniz.

Filtre & Ürün Seçenekleri

Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Ürünlerinize resimler atayabilir, ürün maliyet fiyatlarınızı ve satış fiyatlarınızı ayrı ayrı girebilir, ürüne özel seo ayarlarınızı ve çoklu kategori seçimi gibi birçok özelliği tanımlayabilirsiniz.

Kategori & Marka Yönetimi

Sınırsız kategori ekleyebilir, ürünlerinizi birden fazla kategoride yayınlayabilir, kategorileriniz için tanım yazıları ve görselleri ile banner ekleyebilirsiniz.

Alışveriş Puan Sistemi

Alışveriş puan sistemi ile müşterilerinize her alışverişlerinde puan verebilir ve puanları kupona çevirerek kullanmalarına izin verebilirsiniz.

Kupon & Promosyon

İndirim kuponları ve özel günlerde promosyonlar yapabilirsiniz, kategoriye özel, ürüne özel, müşteriye özel, müşteri grubuna özel ayrı ayrı kupon veya promosyon uygulama imkanı sağlar

Site İçi Arama Özelliği

Kendi içinde indexleme sistemine sahip siteniz gelişmiş site içi arama özelliği ile ürün referans kodu, ürün kategorisi, ürün ismi aramasıyla ürünlerinize kolay erişim sağlar.

Sosyal Medya Paylaşım

Sosyal medya özellikle e-ticaretin önemli bir satış ayağı olmaya devam ediyor. Sitenizin ürünlerinin facebook, twitter, google ve diğerleri ile uyumlu paylaşımlar yapabilirsiniz.

SEO Etiket Sistemi

Güçlü etiket sistemi ile ana sayfa, Sabit sayfalar, ürünler, kategoriler, marka ve tedarikçiler için tamamen Türkçe uyumlu etiketler belirleyebilir, arama kriterlerinizi yükseltebilirsiniz.

E-Ticaret SEO Uyumu

Sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkaran kategori, ürünler, sabit sayfalar gibi her alan için SEO özellikleri ve arama motorlarının sevdiği yazılım olma özelliği taşır.

Esnek Vergi Oranı Yönetimi

Müşteri gruplarınıza göre vergi dahil veya hariç fiyat gösterimi yapabilir, vergi kurallarınızı ülkelere göre farklı farklı bile ayarlayabilirsiniz.

Çoklu Kur Özelliği

E-ticaret sitenizde dilediğiniz para biriminde satış yapabilirsiniz, ister Türk lirası, ister Dolar ister Euro. Döviz kurlarınız otomatik güncellenir.

Üyeliksiz Ödeme İmkanı

Müşterilerinize en esnek hizmeti sunmak sizin elinizde, ziyaretçilerinize üye olmadan ödeme yapma ve sipariş vermelerine izin verebilirsiniz.

Gelişmiş Kargo Yönetimi

Her ülke için ayrı kargo ücreti tanımlayabilir, kapıda ödemeyi istediğiniz ülkeye kısıtlayabilir hatta her ülkeye ayrı kargı firması tanımlayabilirsiniz.

PayU, PayPal, İyzico, Paytr, İpara

Bir çok hızlı ödeme imkanı sağlayan sanal pos ve ödeme sistemlerini kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Tüm banka ve kredi kartları ile tek çekim veya taksitli ödeme, Sanal POS seçeneğiniz hazır.

Kurulum Talimatları

Kurulum bilgileri siparişinizden hemen sonra teslim edlecektir.

Demo Giriş Bilgileri

Giriş bilgileri için iletişime geçebilirsiniz.