KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

WP Super Cache Eklentisi Nasıl Kurulur? - MarkaHost

Bu içeriğimizde sizlere WordPress için en uygun cache eklentisi olan WP Super Cache eklentisi hakkında bilgiler vereceğiz.

WP Super Cache Eklentisi Nasıl Kurulur?

Her anlamda iyi bir internet sitesi kurdunuz, kaliteli bir hosting sağlayıcısından ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan barındırma paketi aldınız ancak site hızı konusunda hiçbir şey beklentilerinizi karşılamıyor. Bu hususta dikkat etmeniz gereken en önemli durum site hızının iyileştirilmesinde internet sitesinin barındığı sunucunun tek başına bir anlam ifade etmediğidir. Hâl böyle olunca internet siteniz için farklı cache eklentileri kullanmanız gerekebilir. Bu içeriğimizde sizlere WordPress için en uygun cache eklentisi olan WP Super Cache eklentisi hakkında bilgiler vereceğiz.

“WP Super Cache” Eklentisi

WordPress cache eklentileri arasında en etkilisi budur diyebiliriz. Bu eklentinin en önemli özelliği internet siteniz için ziyaretçilere dinamik HTML dosyaları üreterek bir sonraki girişlerinde daha hızlı bir bağlantıya sahip olmalarını sağlamasıdır. Hiçbir şekilde ücretli olmamakla birlikte aşağıdaki özellikleri de doğrudan internet sitenize entegre edecektir.

  1. PHP Tabanlı Önbelleğe Alma
  2. Veritabanı Önbelleklemesi
  3. CPU Tüketimini Minimuma Düşürme
  4. Gelişmiş Önbellek Seçenekleri
  5. Temel Önbellek Seçenekleri

İnternetten yapacağınız araştırmalar neticesinde eklentinin tam performans vermesi için gerekli olan ayarlara ulaşabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.