KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

WordPress SEO Eklentileri - MarkaHost

WordPress SEO Eklentileri hakkında verdiğimiz bilgileri değerlendirerek hangi eklentiyi kullanacağınıza karar verebilirsiniz.

WordPress SEO Eklentileri

WordPress SEO eklentileri aracılığıyla internet sitenizi Google arama motoruna göre optimize edebilir ve bu sayede içeriklerinizi sıralamada üstlere taşıyabilirsiniz. Bu doğrultuda SEO eklentilerinin önemi her zamankinden daha fazla oluyor. Hâl böyle olunca içeriğimizde sizlere SEO eklentileri adına öneriler sunacağız.

Yoast SEO

Yoast SEO eklentisi internet sitesi sahiplerinin siteyi arama motorlarına göre optimize etmek için kullandığı en önemli eklentilerin başında geliyor. Bu eklenti içeriğinizin SEO uyumluluğu açısından sizlere öneriler sunarak daha uyumlu içerikler üretmenize yardımcı oluyor. Son zamanlarda WordPress Eklenti Mağazası içerisinde 1 milyon indirme sınırını geçen eklentiler arasında yer alıyor olması tercih edilebilirliğini daha fazla arttırıyor.

All in SEO Pack

Yoast kullanmak istemeyen ancak All in Seo ile içeriklerini arama motorları bazında uyumlu hale getirmek isteyen kullanıcılar bu eklenti yardımıyla içeriklerinin meta etiketlerini, anahtar kelimelerini ve description bölümlerini düzenleyebiliyor. Bu eklenti Yoast’a göre biraz daha profesyonellerin kullanması gereken bir eklenti olduğu için yine tercihlerinizde bu eklentiyi değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Her ne kadar eklentiler sizlere arama motorlarında üst sıralarda yer alma fırsatı sunuyor olsa da bunların yanı sıra hosting bazlı çalışmalarınızı da aksatmamanız ve en iyi hosting hizmetini Markahost aracılığıyla almanızı öneriyoruz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.