KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

NS Kayıtları Nasıl Güncellenir? - MarkaHost

NS Kayıtları Nasıl Güncellenir sorusuna detaylı yanıtlar sunarak sizlere bilgiler vereceğiz.

NS Kayıtları Nasıl Güncellenir?

Projeniz için bir alan adı kaydettiğiniz zaman DNS kayıtları otomatik olarak oluşmaktadır. Bu sebeple sahip olduğunuz dns hizmetinin türü çalışmaya doğrudan etki edecektir. Bir örnekle açıklamak gerekirse; MarkaHost tarafından sunulan uygun fiyatlı alan adı kayıt hizmetinden faydalandınız diyelim ancak barındırma hizmetini de buradan almak istiyorsunuz böyle olunca herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmıyor. Bu içeriğimizde NS Güncellemesi Nasıl Yapılır sorusuna yanıt vereceğiz.

NS Güncellemesi Nasıl Yapılır?

NS kayıtları alan adınızın hangi sunucuda barınıyorsa o sunucuya yönlenmesini sağlıyor. Bu sebeple alan adınızla barındırma hizmetinizin bulunduğu firmalar farklıysa alan adınızı hosting sağlayıcınızın verdiği adrese yönlendirmelisiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek tahmin edildiğinden daha kolaydır.

Biz özellikle kullanıcılarımıza kayıt ettikleri alan adının direkt olarak her açıdan kontrol edilebilmesi için ekstra panel sunuyoruz. Bu panelden ns kayıtlarını güncellemenin yanı sıra alan adınıza ait birçok işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Profesyonel olan kişiler genellikle her iki hizmeti de aynı firmadan almaya özen gösterirler. Bu kişiler arasında yer aldığınızı düşünüyorsanız tercihlerinizi Markahost’tan yana kullanabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.