KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

İnternet Sitesini Hızlandırmak İçin Öneriler - MarkaHost

İnternet Sitesini Hızlandırmak İçin Öneriler sunarak en yüksek site hızına ulaşmanızı sağlamayı amaçladığımız yazımızı inceleyebilirsiniz.

İnternet Sitesini Hızlandırmak İçin Öneriler

Google aramalarında rakiplerinizin önüne geçmek için yaptığınız çalışmalar arasındaki en önemli işlem sitenizi hızlandırmaktır. İnternet sitenizin içerisinde bulunan içeriklerin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutmanız gerekiyor. Google tarafından yapılan açıklamalarda bunları kanıtlar niteliktedir. Hâl böyle olunca site hızlandırmak için aşağıdaki önerileri dikkate almanız yeterli olacaktır.

Temanızı Doğru Seçin

İnternet sitesi içerisinde çok ağır temalar kullanmak site hızınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Bu sebeple tema seçimine özen gösterin.

Cache (Önbellek) Eklentisi Kullanın

Bir ziyaretçi internet sitenize giriş yaptığında çerezler devreye girerek yapılan veri transferi tarayıcıda saklanır. Bu sayede bir sonraki girişlerde ekstra veri alışverişi yapılmasına gerek kalmaz.

Görselleri Optimize Edin

İnternet sitesi içerisinde yüksek boyutlu resimler kullanmak yüklenme hızına doğrudan olumsuz etki edecektir. Bu sebeple görselleri optimize eklentileriyle optimize ederek öyle paylaşmanız gerekiyor.

Hosting Seçimine Dikkat Edin

Bir internet sitesinin altyapısal özelliklerini sunan hosting hizmetleri site hızlandırma açısından çok önemli bir noktada bulunuyor. Projenizin başarıya ulaşması için muhakkak kaliteli barındırma firmalarına yönelmelisiniz.

MarkaHost tarafından sunulan üst düzey optimizasyon performansına sahip hosting paketlerine göz atabilirsiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.