KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

Hosting Seçerken Nelere Dikkat Etmeli - MarkaHost

Doğru hosting seçimi için öncelikle ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirlemelisiniz. Daha sonra, sunucu performansı, güvenilirlik, ölçeklenebilirlik, müşteri desteği ve maliyet faktörlerini dikkate alarak karar vermelisiniz.

Hosting Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Her zaman açık ve her zaman bağlantılı bir nüfusun damgasını vurduğu bir dijital çağda, şirketinizin web sitesi genellikle işletmeniz için birincil vitrin işlevi görür. İster BT uzmanlarından oluşan bir ordunun bakımını yapmasını gerektiren en son teknolojiyle dolu bir site, ister iletişim bilgilerinin bulunduğu tek bir web sayfası olsun, web siteniz o çok önemli ilk izlenimi verdiğiniz yerdir.

Neyse ki, iyi çalışan ve başarılı bir web sitesi oluşturmak pahalı veya zaman alıcı bir proje olmak zorunda değildir. Web barındırma (Hosting) hizmetlerinin yardımıyla, büyük ve küçük işletmeler, daha önce bahsedilen BT uzmanları ordusu tarafından üretilen bir web sitesi kadar profesyonel ve gösterişli kurumsal varlığını yansıtabilir. 

Kaliteli Hosting hizmetini uygun bir ücret karşılında edinebilirsiniz. Biz Markahost ailesi olarak sizlere hosting seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken detayları bir araya topladık. 

  1. İhtiyaçlarınızı doğru belirleyin: Hosting seçimi yaparken dikkate almanız gereken en önemli konu ihtiyaçlarınızı doğru belirlemek olacaktır. İnternet sitenizin zamanla ne kadar büyüyeceği, anlık ziyaretçi sayıları ve arka planda çalışacak tüm yazılımları iyi hesaplayarak hosting seçimi yapmak gerekir. Eğer bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Markahost olarak sizin ihtiyacınız olan sistemi belirlemek konusunda biz ücretsiz olarak yardımcı olabiliriz. 
  2. Teknik altyapı: İhtiyaçlarınızı belirlediniz ama teknik altyapı olarak çalışacağınız firma yeterince başarılımı. Belli aralıklarla internet sitenizi yedekliyor yada yeterince hızlı bir band genişliği kullanıyor mu ? Size sunduğu özellikler paylaşımlı ise anlık yük bindiği zaman size vaad ettiği özellikleri karşılayabiliyor mu? Markahost olarak biz önceliğimizi sizlerin memnuniyetine veriyrouz ve daha çok kazanacağız diye limitleri zorlamaya çalışmıyoruz.
  3. Teknik destek: Hosting hizmeti aldığınızda işletmenizi ve markanızı online olarak birilerinin eline teslim ediyorsunuz demektir. En ufak bir sorun yada danışmanız gereken konuda karşınızda bir muhatap bulmak çok önemlidir. Saatlerce bekletildiğiniz telefon yada bir türlü cevap alamadığınız e-mail yada müşteri paneli ticket işlemlerinin aksine Markahost olarak sizlere en hızlı geri dönüşü yapma ve en az sorunu yaşatma garantisi veriyoruz. 
Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.