KAMPANYA

100 Tane Haber/Blog sitesinde tanıtım yazısı sadece 990 TL üstelik 100 tane makale HEDİYE !

FTP Nedir, En İyi 3 FTP Programı - MarkaHost

FTP Nedir, En İyi 3 FTP Programı ile ilgili bilgileri sizlere bu içeriğimizde aktarıyoruz.

FTP Nedir, En İyi 3 FTP Programı

FTP, açılımıyla File Transfer Protocol olarak bilinen ve en çok internet sitesinin barındırıldığı sunucuya dosya aktarımı gerçekleştirilirken kullanılan programlardan biridir. Bu program aracılığıyla internet sitenizi barındırdığınız sunucu içerisine aktarmak istediğiniz dosyaları kolaylıkla aktarabilirsiniz.

En İyi FTP Programları

Birçok kişi tarafından tercih edilen dosya transfer programlarını rahatlıkla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

FileZilla FTP Programı

FileZilla son dönemlerde popülerliğini arttıran ve birçok kişi tarafından kullanılan programların başında geliyor. Bu programın açık kaynaklı olması sebebiyle birçok geliştirici tarafından Linux, Windows ve Mac bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

CyberDuck FTP

FileZilla ile aynı işlevde olsa da programın desteklediği platformlar farklılık göstermektedir. Bu doğrultuda aynı şekilde Windows ve Mac işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İndirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

FireFTP Programı

Bilgisayarınıza ekstra bir program yüklemeden dosya transferini sadece bir eklenti aracılığıyla gerçekleştirmek istiyorsanız bu eklenti tam size göredir. Mozilla Firefox tarayıcınıza mağazadan kolaylıkla indirip entegre edebilirsiniz. Program Türkçe dil desteğiyle beraber geldiği için kullanımı da oldukça kolaydır.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.